FreebertyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

3 posters

Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 7:27 pm



Najbolja tema ikada na pdf politika foruma krstarice: http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=226330 - biseri srpskih nacionalista.

Temu je pokrenula apsolutna legenda, IDI DADA AMIN, bloger sa devedeset dvojke, čovek koji je samom svojom pojavom izazivao šizoidne napade i kuršlus u mozgovima дежурних браниоца српства из фотеље.
Na veliku žalost, tema je zaključana... pa evo da je makar na ovaj način oživimo, ultranacionalistički biseri

the best of


Odavno sam ja ovde konstatovao da je tadiceva srbija PRDNULA U CABAR,,,TOJ KVISLINSKOJ DržavI NI JEDAN SRBIN I SRPKINJA NEćE DATI PODRSKU NA PREDSTOJECIM OLIMPIJSKIM IGRAMA,,,ZA GUBU KOJA PREDSTAVLJA GUBARSKU SRBIJU NIKAKO NE NAVIJATI,,,MOJI ADUTI BELORUSIJA, BRAZIL, JUZNA AFRIKA, SUDAN,,,I OSTALE NORMALNE ZEMLJE,,,DUPELISCI I LIZISAHANI IZ PLEMENA tadica NISU Nešto SA KIM I CIM MA KOJI SRBINA IMA ISTA ZAJEDNICKO,,,uvek i protiv tadiceve srbije!!!

Византинац ::Једина шанса је био митинг кад је психић збрисао у Румунију.
Данас то није било ни на пушкомет. Мислим, ни он није био на пушкомет... Али то сад није битно.

Мислим да ваља ићи на индивидуалне методе, хм... притиска. Ено вам списка ДС и СПС кандидата за одборнике Скупштине града на сајту дотичне инсититуције, можда има и на сајту изборне комисије. Тамо су са све адресама. Не мислите ли да би им свакодневни живот ваљало учинити непријатнијим?
Графити у ходнику, псећи измет испред стана, шибице и суперлепак у кључаоници, ауто без брисача. Уопште се не завитлавам. Изгледа наивно, али је*и га, јавни рад има своју цену. А треба комшијама показати колико су омиљени.


Овај спонтани протест је показао да је српски народ ипак жив и да може да поново да стане на своје ноге. Зато морамо наставити још жешће и чешће ове протесте а из протеста у протест ће бити све више људи и медији неће моћи да нас игноришу.
Мислим да је за успех овог протеста зазлужена и дачићева милиција јер ми се чини да ње није било да би се људи сами разишли, али кад су кренули да терају људе са трга то је све тргло и тако је почело. Наравно да су пандураска говна и овога пута користили прилику да овере људима ребра и бубреге, али срећа па је био онај билеф или битеф и оне цигле па је могло да им се узврати

Pacijent: Edi

Еди 22.7.2008. 21:32
Требало би увек некога поставити да снима из сателит позиције како оваква умањивања броја не би била лако изводљива. Интернет је чудо од простора за ратовање

Pacijent: Shovinista
Са Дедиња гракће врана, ухапсише Радована.
Издаше га улизице што Тадићу вире из гузице.
Сад је јасније од дана ко издаде Слободана.
И на грани гракћу птице, дошло Српство до Ивице!!!

Krstan Đ Kovjenić
ГРОБАР ТОМА ШЉИВЕ СУШИ

Гробар Тома своје шљиве суши
Борис Тадић њему кару пуши
Кару пуши и дупе му њуши
Своме јари овако певуши:
„Еј, Гробаре, мој брате Мурате,
Своје Србе изд`о си на рате
Потурице све гласаће зате
Они воле јаране курате
Али Срби када те до`вате,
Шта ће тада бидне*, мој Мурате ?
Срби увек с каматама врате
Жао ми те, Гробару, мој брате.“

Ракије је Гробар смаз`о буре,
Смрди к`о што смрди свако туре
Своме јари `вако Гробар вели,
Гробар вели, Србима зло жели:
„Е, мој побро, Боки, сиви тићу,
У зрак земљу Србију подићу
Ватикану жељу испунићу,
Јеси л` чуо, Борисе Тадићу !
Сваку клицу Српства уништићу
И Христову веру запалићу !
Што говорим ја сада у пићу
Трезан, јаро, веруј испунићу.“

Слушо` диван двојице јарана,
То мукање турскије `ајвана,
Ништа не мож` бидне без Крстана
Јуначине српског ових дана.
За гуше их Крстан до`ватио
Турској марви `вако говорио:
„Проклет био, Борисе Тадићу
И ти, Томо, Вуче Бранковићу !
Обојицу сада удавићу
Српски завет тако испунићу
Кнез-Лазара жељу остварићу
Издајнике тако ја казнићу !
Пицоустог исто у`ватићу
У`ватићу, пичку му разбићу !“

Гледа Господ с Небскога свода
Јуначину из српскога рода
Светом земљом српском како хода
Господња је, људи, ово ода:
„Еј, Мојсије, Србине јуначе,
Дај удари издајнике јаче,
Нека гамад та сада заплаче
Пусти марву нек` слободно њаче!
Издајнике склони са грбаче
Српству даруј мира и погаче
Не дај српска нејач да заплаче,
Потурице да ти земљу арче !“
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 7:29 pm

Pacijent: Radosav

Свака част Вучићу и посланику СРС Милану Аврамовићу који је синоћ покушао да спречи хапшење чланова СРС!!! Где су други посланици и функционери из Београда, нарочито тврда струја?
Да ли вам је пало на памет, да је Караџић можда био регистрован на овом форуму? Обзиром на то да није комуницирао са фамилијом и пријатељима, а да је вероватно избегавао контакте са комшијама, претпостављам да је по форумима надокнађивао тај дефицит комуникације

:lol!:

IMA NAS KOJI SMO SPREMNI NA BORBU!ZENA SAM,ALI SE NE PLASIM NIKOG...NADAM
SE DA CE SE USKORO NA ULICAMA POJAVITI VISE MOMAKA KAKVI SU RASO
VUCINIC,KAKAV JE VOJVODA SESELJ...Strasno je nama srpskim zenama kad
vidimo ove polu muskarce kako vode ovu zemlju i njene stanovnike pod
zemlju
.Pokazite nam da i dalje mozemo da se oslonimo na vas,onda smo
i mi jace,spremne da radjamo sinove,da nam se ne zatre seme...

Al bundy joj odgovara: hmm iz ovog posta isijava hronican nedostatak ... u zivotu Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Think
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  PreCednik Republike Sat Jun 26, 2010 10:44 pm

Jao Krstan je neprevaziđen, daj molim te daj još koju Krstanovu! Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
PreCednik Republike
PreCednik Republike
Administrator

Posts : 113
Join date : 2010-06-25
Age : 16
Location : The Blue Marble

https://freebertforum.forumotion.com

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 10:57 pm

PreCednik Republike wrote:Jao Krstan je neprevaziđen, daj molim te daj još koju Krstanovu! Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej Osmej

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZA KRST ČASNI I SRPSTVO UMREĆU

Jeste l` čuli, braćo moja mila,
Besna kuja šta je oštenila
Smrad nesnosni, snijet od govana,
Mesić Stipu i Franju Tuđmana.
Dva iskota besna kuja rodi,
Nakaze su kod ujki u modi.

Prvi iskot u Belgradu reče:
»Srpsku krvcu hoću svako veče !
Vatikan je posadio vrbe
Na kojima vešaćemo Srbe!
Boris Tadić moj je vjerni sluga
Srpstvu celom on se uvjek ruga.«

»Ustašija bez Srba će biti!«
Zaijeda Franjo »uzoriti«
»Trećinu ću za glave smanjiti,
Trećinu će Vatikan »krstiti«,
A trećinu ćemo izgoniti !
U Srbiju kod mog ustašića
Pobratima Borisa Tadića«

Vatikanu što je milo bilo
Sve to nam se, braćo, dogodilo
Krajina nam nesta u plamenu
Stipe Mesić sad na Srpsku krenu
Srpsku nejač nema ko da brani
Kanda su nam odbrojani dani .

Bolje da smo umesto Tadića
Izabrali Stjepana Mesića
Da nas žedne vodi preko vode
Joj, Srbine, aoj, mili rode,
Zar ustaše da te sad predvode
Zar ne želiš mira i slobode !?

Bože mili, Hriste, brate sveti,
Zašto Srbi ne smemo živeti ?
Zašto neman srpsku krvcu pije ?
Što sotona srpsku nejač bije ?
Šta Ameri u Srbiji traže ?
Gde nestaše čete našeg Draže ?

Mnogo li je pitanj` ovih dana
Premnogo je u srcima rana
S mnogo suza, čemera i jada
Prepojena srpska duša sada
A ti, brate, ćutiš, trpiš, stradaš
I nekakvom boljitku se nadaš.

Od Tadića i Stipe Mesića,
Grobar` Tome i Ace Vučića
Čekaš da te u Jevropu vode
Proklet da si, proklet, mili rode!
Zar sa uma ti si, brate, skren`o
Kud si poš`o, prekrsti se, beno !

Dosmanlije ne donose sreću
Zar veruješ u časnu kereću !?
Prekrsti se i zapali sveću !
Zakuni se: »ZA SRPSTVO UMREĆU!
ZA KOSOVO, SVOJU KRSNU SLAVU
DAĆU ŽIVOT, DAĆU SVOJU GLAVU !«

Šta nas briga šta će Tadić reći
Da l` će k`o Vuk s Kosova pobeći
Šta nas briga što sad Grobar laje
Srpske glave dušmanu prodaje
Oduvek je bilo Brankovića
Grobar tomi i boris tadića,

Koga nema bez njega se mora
Očistiti Srpstvo od zlotvora
Srpske zemlje bratski udružiti
Svome Srpstvu i Bogu služiti
Mi hoćemo da je svoj na svome
Svoje zemlje nedamo nikome !

Neću tuđe odore i dvore,
Neću reke, planine i gore !
Neću veru tuđinca za svoju
Nikom nedam ja svetinju moju!
Kosovo je deo srpske duše
Ne dam da mi tu svetinju sruše !

Istina je, braćo moja mila,
Besna kuja da je oštenila
Smrad nesnosni, snijet od govana,
Mesić Stipu i Franju Tuđmana.
Dva iskota besna kuja rodi,
Nakaze su kod ujki u modi.

Istina je da je Grobar Toma
Svoju veru prod`o za dva soma
To me boli, baš mnogo me vređa,
Izdajstvo ću odrat` mu sa leđa !
IZDAJNIŠTVO DA OPROSTIM NEĆU
ZA KRST ČASNI I SRPSTVO UMREĆU !

Krstan Dj. Kovjenić

ЗАКЛЕТВА КОСОВСКОМ БОЖУРУ
(БРАНИЋУ ТЕ, МАЈКЕ МИ ПРЕСВЕТЕ!)

Мој божуре, еј, крвави цвете,
На српској си крвци
поника
Бранићу те, Мајке ми Пресвете
Пред Олтаром сам се
зарекао !


Српском крвљу обливени цевете,
Еј, божуре,
шта смо дочекали
Казнићемо, Мајке ми Пресвете,
Досманлије
што су нас издали !


Полумесец и криж Ватикана
На тебе
су кидисали, цвете,
Ал` нек` знају јадна ли им нана
Да те
не дам, Мајке ми Пресвете
!

`Ајмо, браћо, мора да се
ради !
Војо брате, преузми команду
Храбро, браћо, соколови
млади,
Дај срушимо досманлијску банду
!

Од Стамбола
па до Ватикана
Нек` се ори песма РАДИКАЛА
Нек` сви знају
душа им погана
Србија је на ноге устала
!

Не
дам тебе, не дам своје душе,
Крсне славе и СРПСКОГ ОЛТАРА,
Не
дам, цвете, земљу да ми сруше !

Беху речи Светог кнез -
Лазара

Исто ћу ти и ја, цвете, рећи,
Бранићу те, Мајке
ми Пресвете,
Са Косова не сме се побећи
Никоме те не дам, СРПСКИ
ЦВЕТЕ
!

Крстан Ђ. Ковјенић


ПОЈ, СРБИНЕ - БРАТЕ МОЈ !
НЕ СЛУШАЈ ГРАНД
ПАРАДЕ,
ЗВЕРИ ХОЋЕ ДА ТЕ
НАКАРАДЕ!
КАМЕН БАЦИ НА
ГЕЈ-БРИГАДЕ
И ВИКНИ: "СИКТЕР,
ГАДЕ !"
ТАДИЋЕВЕ И ГРОБАРЕВЕ
ГЕЈ-ПАРАДЕ
РАЗБИЈ, БРАТЕ, НА
КОМАДЕ,
ОНИ ХОЋЕ ДА ТЕ ЈОШ ВИШЕ
ОЈАДЕ !



Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Lol
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 10:59 pm


ZAŠTO SAM BIO I OSTAO META VAŠIH FAŠISTIČKIH NAPADA I KO SVE STOJI IZA TOGA ?

(POSLEDNJA OPOMENA PRED KRIVIČNU PRIJAVU !)

Borise Tadiću

Imajući u vidu da u klubu koji je posvećen mojoj malenkosti (vidi na:

http://klub.bgdcafe.com/klub.php?op=prikaziklub&klub_id=1059

najgorim fašističkim metodama nasrćeš na mene pokušavajući gebelsovskom propagandom da mi pretiš, klevetom nanosiš neprocenjivu štetu mom imenu i naučnoj ustanovi na čijem sam čelu i pozivajući se na mesto na kojem se nalaziš, predsednik Srbije, blatiš takođe i ugled zemlje koju predstavljaš, a naročito naroda na čijem si čelu moram sa žaljenjem da konstatujem da činiš krivično delo – fašističko delovanje, zločin protiv čovečnosti, zlupotreba sližbenog položaja, kleveta, pretnje, progoni i sl. Svi tvoji postovi su isključivo usmereni protiv moje malenkosti iz fašističkih pobuda, mržnje i zverskih nagona. Naročito se sve to vidi u tvojoj temi pod naslovom: Konačno dokumenta! (vidi na:

http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=5237

ne želim da se sa tobom namećem u glupostima, priznajem da si pobednik, ali zahtevam da javno proanaliziraš i dokažeš javno svoje tvrdnje u svom postu koji sada citiram u celosti:

--------------------------------------

Dame i gospodo,

Već duže vreme svedoci smo činjenice da lažni profesor Krstan Đ. Kovjenić ne objavljuje ni svoje fotografije ni dokumenta o samo njemu znanim akademskim zvanjima. Sve što smo ikada videli je tekst nekakvog imenovanja koji je mogao da kuca i Mile Popović, čuvar u duševnoj bolnici u Čurugu, sa kojim se Krstan svojevremeno rado družio i kojeg je Krstan prevario. Iskoristivši naivnost ovog dobrog i poštenog porodičnog čoveka, kao i njegovu veru u Krstanovo drugarstvo, ratni zločinac je iz Čuruga pobegao u Sloveniju i od tada je za njim raspisana poternica.

Naime, Mile Popović se sa Krstanom rado igrao politike gde je štićenik doma Krstan često glumio imenovanja na različite političke funkcije, a sve sa ciljem bolje komunikacije sa pacijentom.

Do ovih sam podataka došao upitom o Krstanu Đ. Kovjeniću bolnici u Čurugu, o čemu sam ovde već pisao. To je samo deo podataka koji su stigli u moj kabinet.

Pošto je poštovani gospodin Mitkev ostavio skenirani dokument o Krstanovom upućivanju u ustanovu, a dokumente koji bi branili tezu da je Krstan profesor do sada nismo videli, molim vas da doprinesete rešenju "slučaja Kovjenić" i da ovde ostavite sva skenirana dokumenta koja o dotičnom imate.

Budite pozdravljeni.

------------------------------------

Ukoliko javno ne dokažeš sve te svoje tvrdnje tačne i iste javno ne potkrepiš neoborivim dokazima biću prinuđen da protiv tebe i lica koji ti pomažu u fašističkom delovanju da podnesem krivične prijave kako u državi Srbiji tako, Evropskoj komisiji za zaštitu čivekovih prava i telu koje se bavi zaštitom ljudksih prava pri OUN-u. Napominjem da o tvom fašističkom delovanju upravo obaveštavam poslanike u Narodnoj skupštini Republike Srbije šaljući im APEL DA ME ZAŠTITE OD FAŠISTIČKOG DELOVANJA od strane tebe i tvojih UDB-a džukela na čije brnjice si ti napisao; »mitkev«, »djan011«, »nikolina« i druge slične gluposti koje samo tebi mogu da padnu na bolesni um. Dakle, Borise Tadiću, od tebe poslednji put zahtevam da na:

http://klub.bgdcafe.com/klub.php?op=prikaziklub&klub_id=1059

javno priložiš sve dokaze u vezi sa svojim tvrdnjama koje se mogu uočiti u tvom prilogu koji sam citirao, a naročito da jasno i eksplicitno odgovoriš na sledeća pitanja:

1. Zašto lažeš kada »tvrdiš« -

»ne objavljuje ni svoje fotografije ni dokumenta o samo njemu znanim akademskim zvanjima«

kada svi na ovom mestu znaju da je moja slika i u mom avataru, da sam naveo rešenja i dokaze koji zista potvrđuju moj potpuni identitet, stepen obrazovanja i naučno zvanje ?

2. Ko je

»Mile Popović, čuvar u duševnoj bolnici u Čurugu«

(dotičneg odlično pounaješ što se može zaključiti i iz tvoje izjave u vezi sa tim i glasi:

»Iskoristivši naivnost ovog dobrog i poštenog porodičnog čoveka, kao i njegovu veru u Krstanovo drugarstvo, ratni zločinac je iz Čuruga pobegao u Sloveniju i od tada je za njim raspisana poternica« ?

3. Ne zanima me lično šta u tvojoj bolesnoj glavi govori

»Mile Popović, čuvar u duševnoj bolnici u Čurugu«

ali me itekako zanima da svima nama na klubu pokažeš dokaze u vezi »sa mojim bivanjem u duševnoj bolnici u Čurugu« naročito »objasni« i dokaži »moje bekstvo iz te ustanove« ?

4. Pošto tvrdiš

»ratni zločinac je iz Čuruga pobegao u Sloveniju i od tada je za njim raspisana poternica.«

dokaži i meni i svima nama – da sam ratni zločinac, da sam pobegao iz Čuruga, ko i kada je raspisao poternicu u vezi sa tim, te sken te poternice ?

5. Dokaži da su ove tvoje tvrdnje tačne

»Mile Popović se sa Krstanom rado igrao politike gde je štićenik doma Krstan često glumio imenovanja na različite političke funkcije, a sve sa ciljem bolje komunikacije sa pacijentom« ?

6. Pošto si kao što to i sam tvrdiš :

»Do ovih sam podataka došao upitom o Krstanu Đ. Kovjeniću bolnici u Čurugu, o čemu sam ovde već pisao. To je samo deo podataka koji su stigli u moj kabinet«

do podataka došao »upitom« ZAHTEVAM DA SVIMA NAMA PREDOČIŠ TVOJ UPIT KAO I ODGOVOR NA ISTOG ?

7. Pokaži svima nama sve podatke koji su stigli u tvoj kabinet kad tvrdiš ovo :

deo »podataka koji su stigli u moj kabinet« i

8. Iz tvoje tvrdnje

»poštovani gospodin Mitkev ostavio skenirani dokument o Krstanovom upućivanju«

svakako je vidljivo sledeće: da poznaješ »gospodina Mitkeva«, da si video orginal tog »dokumenata«, da si video Mitkeva da skenira dokument i da ga postavlja posle toga na ovaj kulub, te iz tog razlega ZHTEVAM DOKAZ ZA SVAKU TVOJU TVRDNJU ?

Borise Tadiću, zahtevam da odmah priložiš sve dokaze koje poseduješ u vezi sa mojom malenkošću ! Ukoliko to ne učiniš u narednih 12 časova protiv tebe i lica koje očigledno poznaješ podneću krivične prijave i zahtevaću zaštiti od tvojih i lica koje ti predvodiš fašizama od institucija u državi Srbiji kao i Komisije za zaštitu ljudskih prava u EU kao i od istoemenog tela u sastavu OUN-a . To što činiš ti i lica koja predvodiš, stimulišeš i navodiš da čine te i takve fašističke zločine je kažnjivo po zakonima u državi Srbiji, zakonima EU, kao i poveljama OUN-a o zaštiti ljudskih prava, te iz tog razloga te upozoravam da ćeš snositi sve posledice u vezi sa teškim krivičnim delom fašističke propagande ukoliko ti i lica koja dele tvoju fašističku ideologiju na dokažete da ste u pravu ( u tom slučaju meni treba da se odmah sudi kao ratnom zločincu) ili ukoliko mi se ti i lica koja predvodiš ne izvinite javno i u svojim javno publikovanim izjavama ne obrazložite

ZAŠTO SAM BIO I OSTAO META VAŠIH FAŠISTIČKIH NAPADA I KO SVE STOJI IZA TOGA ?

Sa gađenjem,

Krstan Dj. Kovjenić

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Fege20
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  PreCednik Republike Sat Jun 26, 2010 11:06 pm

NEMA MU RAVNOG! :lol:
PreCednik Republike
PreCednik Republike
Administrator

Posts : 113
Join date : 2010-06-25
Age : 16
Location : The Blue Marble

https://freebertforum.forumotion.com

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  Maršal Tue Jun 29, 2010 1:46 pm

PreCednik Republike wrote:NEMA MU RAVNOG! :lol:

Da, da! Osmej Osmej Osmej

P.S. Zašto svi za podforum kažu pdf kada je to sasvim nešto drugo? Portable Document Format = PDF! To je Adobe Reader !
! !
Maršal
Maršal
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 28
Join date : 2010-06-25
Age : 43

http://saveznici.forumotion.com

Back to top Go down

Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema  Empty Re: Noć bensedina - biseri ~ antologijska tema

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum