FreebertyForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Talibanska gamad

4 posters

Go down

Talibanska gamad Empty Talibanska gamad

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 5:34 pm

12-godišnji Taliban odrubljuje glavu čoveku: http://www.truthtube.tv/play.php?vid=2008
Pažnja, nije za osetljive osobe, video je potresan!




Suprug me izveo pred talibanski sud, a onda mi odsjekao nos i uši
“Kad mi je to učinio, onesvijestila sam se. Otvorila sam oči, no nisam mogla vidjeti ništa osim krvi“, ispričala je za CNN Aisha, koju su pronašli i spasili Amerikanci. Njezina je ljepota, unatoč sakaćenju, zapanjujuća.

Talibanska gamad Suprug-me-izveo-pred-talibanski-sud-a-onda-mi-odsjekao-nos-usi-slika-139208

Bibi Aisha zbilja je nesretna žena. Nije imala priliku birati muža. A kad su joj ga drugi izabrali – on joj je odsjekao nos i uši i ostavio je da iskrvari u planinama.

Njezine su patnje počele kad joj je bilo osam godina. Tada ju je otac obećao obitelji s kojom je bio u svađi. Bio je to dio “baada”, običaja kojim se rješavaju sporovi između posvađenih obitelji.

Kad je navršila šesnaest godina, poslali su je u dom budućega supruga kojega nikada nije vidjela. Nije ga vidjela ni tada jer je njezin nesuđeni muž ratovao u Pakistanu s talibanima. Lijepa i mlada Bibi ostala je tako živjeti s njegovim ocem i desetoricom njegove braće u provinciji Oruzgan. Dvije godine bila je njihov zarobljenik. A onda je odlučila pobjeći, u čemu su joj pomogle susjede. Ali ni namjere navodnih pomagačica nisu bile ništa bolje – čim su stigle na odredište u Kandahar, pokušale su je prodati, u čemu ih je spriječila policija i sve ih strpala u zatvor. Bijeg od kuće u Afganistanu se, ako ste žena, smatra zločinom, pa je osuđena na tri godine zatvora. Predsjednik Hamid Karzai ju je pomilovao pa ju je nakon pet mjeseci zatvora svekar odveo natrag. Tada je prvi put upoznala svoga supruga, koji ju je odmah izveo pred talibanski sud. Suci su odlučili da joj on osobno odsiječe nos i uši jer je osramotila i njega i njegovu obitelj.

“Kad mi je to učinio, onesvijestila sam se. Otvorila sam oči, no nisam mogla vidjeti ništa osim krvi“, ispričala je za CNN Aisha, koju su pronašli i spasili Amerikanci. Njezina je ljepota, unatoč sakaćenju, zapanjujuća.
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  SCHULTZ Sat Jun 26, 2010 5:38 pm


Vijesti
Talibani ubili sedmogodišnjeg dječaka

Osumnjičeni talibanski militanti ubili su sedmogodišnjeg dječaka na jugu Avganistana nakon što su ga optužili da špijunira za vladu, izjavio je danas zvaničnik lokalne vlade Daud Ahmadi.

Prema njegovim riječima, talibani su dječaka uhvatili u oblasti Sangin u provinciji Helmand na jugu Avganistana.

"Militanti su usmrtili sedmogodišnjeg dječaka u selu Heratijan optužujući ga za špijunažu za avganistansku vladu", rekao je Ahmadi, pozivajući se na informacije koje je rodbina dala policiji.

Veći dio oblasti Sangin kontrolišu militanti, dok su avganistanske i strane snage prisutne u njenom centralnom dijelu.

Talibani još nisu komentarisali ovaj incident.

Nakon što su krajem 2001. godine svrgnuti sa vlasti u Avganistanu talibani su ubili više desetina lica, optužujući ih za špijunažu. Međutim, ovo je prvi put da je pogubljeno dijete.
SCHULTZ
SCHULTZ
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 42
Join date : 2010-06-25
Location : PA-BG

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  PreCednik Republike Sat Jun 26, 2010 6:28 pm

Nikada ljudski rod nije video tako užasne, okrutne i krvožedne kreature kao što su talibani, i moja kritika američke spoljne politike se uglavnom ne odnosi na rat u Avganistanu ;)
PreCednik Republike
PreCednik Republike
Administrator

Posts : 113
Join date : 2010-06-25
Age : 16
Location : The Blue Marble

https://freebertforum.forumotion.com

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  Leonidas Sat Jun 26, 2010 8:06 pm

Prosto kad se setim onog video snimka gde talibani na jednom fudbalskom stadionu rafalnom paljbom života lišavaju neke nesretne žene, muka mi bude. Takvu dozu izopačenosti i opsednutosti religijom ne videh nigde nego među tim ekstremistima :x









P.S. Iako je tema na mestu, kao i njen sadržaj, možda ne bi bilo loše da autor koriguje naslov...
Leonidas
Leonidas
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 24
Join date : 2010-06-25
Age : 35
Location : Apatin

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  PreCednik Republike Sat Jun 26, 2010 10:39 pm

Kad vidim takve videe, tekstove, slike, samo mi pada onaj Hičensov termin na pamet - islamofašisti! Btw, jedna muslimanka iz Francuske je pre nekih mesec dana rekla da burke, feredže, ekstremizam, fundamentalizam, dogmatizam itd. nemaju veze sa pravim islamom, i da se protiv toga i muslimani moraju boriti zajedno sa ostatkom Sveta.
PreCednik Republike
PreCednik Republike
Administrator

Posts : 113
Join date : 2010-06-25
Age : 16
Location : The Blue Marble

https://freebertforum.forumotion.com

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  antifašista Sat Jun 26, 2010 11:51 pm

pa ameri su talibane stvorili
antifašista
antifašista
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 26
Join date : 2010-06-25
Age : 18
Location : Zagreb Hrvatska

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  antifašista Sat Jun 26, 2010 11:55 pm

talibani su po mome jednostavno arapski fašisti današnji!!!!
antifašista
antifašista
Novopečeni pripadnik zajednice

Posts : 26
Join date : 2010-06-25
Age : 18
Location : Zagreb Hrvatska

Back to top Go down

Talibanska gamad Empty Re: Talibanska gamad

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum